Płaski i ładny brzuch bez ćwiczeń! Płaski i ładny brzuch bez ćwiczeń!
Pewnie znasz przypadki osób, którzy narzekają, że mimo ćwiczenia na siłowni i niskotłuszczowemu jadłospisowi dalej nie mogą zgubić tkanki tłuszczowej wokół brzucha. Mało kto... Płaski i ładny brzuch bez ćwiczeń!

Pewnie znasz przypadki osób, którzy narzekają, że mimo ćwiczenia na siłowni i niskotłuszczowemu jadłospisowi dalej nie mogą zgubić tkanki tłuszczowej wokół brzucha. Mało kto wie, że wykonywanie „brzuszków” oraz inne ćwiczenia siłowe nie przyczyniają się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej w organizmie.

Po za tym to nie od nadmiaru tłuszczu robią się wałeczki na brzuchu. Tłuszcz gromadzi przez spożywanie dużych ilości cukrów oraz węglowodanów. Więc jeśli chcesz cieszyć się ładnym brzuchem musisz ograniczyć właśnie te składniki pokarmowe oraz dodać do swojej diety produkty, które pomagają spalić tkankę tłuszczową. Niestety w wyniku stosowania drakońskich diet spala się również mięśnie co jest zjawiskiem negatywnym.

Przepis na smoothie na płaski brzuch:

  • 2 cytryny
  • 1 szklanka pokrojonych kawałków ananasa
  • 1 cm kawałek imbiru
  • garść liści szpinaku
  • pół banana
  • 1 łyżka zmielonych nasion lnu

Do wyciśniętego soku z cytryn, dodaj starty imbir i len. Wymieszaj całość i odstaw na 10 minut. Następnie dodaj pozostałe składniki i zblenduj. Jeśli do tego będziemy jeszcze pili 3 filiżanki zielonej herbaty, to już po 7 dniach zauważysz efekty w postaci mniejszego brzucha i ujędrnionej skóry.

No comments so far.

Be first to leave comment below.