Jak zadbać o sylwetkę na lato? Jak zadbać o sylwetkę na lato?
Wiosna to czas kiedy do życia budzi się nie tylko przyroda, ale i nasze organizmy. Często to także czas kiedy zaczynają nam przeszkadzać zbędne... Jak zadbać o sylwetkę na lato?

Wiosna to czas kiedy do życia budzi się nie tylko przyroda, ale i nasze organizmy. Często to także czas kiedy zaczynają nam przeszkadzać zbędne kilogramy które zgromadziliśmy podczas kilku miesięcy zimy. Wiosna to często także czas postanowień o zgubieniu tych kilku nadprogramowych kilogramów. Jest to tym łatwiejsze, że dni coraz dłuższe, pogoda na zewnątrz zaczyna sprzyjać ruchowi na świeżym powietrzu, więcej w nas optymizmu. To sprawia, że na wiosnę najczęściej siłownie i fitness cluby zaczynają się zapełniać nowymi osobami, coraz więcej widać osób jeżdżących na rowerze, rolkach, czy biegających. Jednym słowem – budzimy się po zimie.

Jesteś jedną z osób które postanowiły zrzucić zbędne kilogramy?

Na wstępie gratuluję decyzji, teraz trzeba zrobić wszystko żeby wytrwać w niej jak najdłużej i zmienić swoje nawyki. Zacząć trzeba bez wątpienia od ruchu, wystarczą 3 aktywności w tygodniu, ale jak znajdziesz czas na cztery to jeszcze lepiej. Poza aktywnością fizyczną niezbędna jest mądra, zrównoważona dieta, która powinna być ułożona pod konkretną osobę. Nie musisz korzystać od razu z porad dietetyka, wystarczy ograniczyć liczbę kalorii i zmienić jakościowe nawyki usuwając z jadłospisu słodycze, jasne pieczywo, ziemniaki, wieprzowinę. Zwiększyć za to spożywanie kasz, ciemnego pieczywa i warzyw.

Jak wspomóc odchudzanie?

Warto również pomyśleć o stosowaniu odżywek i suplementów, które pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę. Można tu zastosować np. odżywkę wysokobiałkową i zastąpić nią jeden z posiłków w ciągu dnia, np. ten wieczorny (kolację). Poza tym na rynku jest też grupa suplementów, które bezpośrednio wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. Do takich produktów zaliczamy np. całą serię Therm Line marki Olimp. Therm Line to obecne od lat preparaty wspomagające redukcję zbędnego tłuszczu. Wśród nich są preparaty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Te dla kobiet dodatkowo są różne w zależności od wieku (30+, 40+).

Najpopularniejszy z tej grupy to chyba Therm Line FORTE – http://www.odzywki-olimp.pl/olimp-therm-line-forte-60-kap-dieta-p-3489.html. Zawierający on Thermo Blend – kompleks składników aktywnych (zielona herbata i kapsaicyna z ekstraktu pieprzu kajeńskiego). Składniki te wykazują działanie termogeniczne. W skład Therm Line FORTE wchodzi także chromu, który wspomaga utrzymanie prawidłowego metabolizmu węglowodanów i tłuszczów. Therm Line FORTE ma jeszcze jedną zaletę – cenę. Opakowanie 60 kapsułek to koszt około 40 zł.

No comments so far.

Be first to leave comment below.