Krzesełko do karmienia Childhome Lambda 2 Krzesełko do karmienia Childhome Lambda 2
Wspólny posiłek jest wspaniałą okazją dla wielu rodzin, aby spędzić razem czas. Podczas śniadania można porozmawiać o planowanych zajęciach dnia. Podczas obiadu zdać wzajemną... Krzesełko do karmienia Childhome Lambda 2

Wspólny posiłek jest wspaniałą okazją dla wielu rodzin, aby spędzić razem czas. Podczas śniadania można porozmawiać o planowanych zajęciach dnia. Podczas obiadu zdać wzajemną relację, jak wyglądał dotychczasowy dzień. Z drewnianym krzesełkiem Childhome Lambda 2 dziecko może wziąć udział w tym rytuale rodzinnym – nawet jeśli nie może jeszcze rozmawiać. Nawet małe małe dzieci chcą brać udział w życiu rodzinnym. Kiedy tylko dziecko nauczy się siadać niezależnie, może zacząć korzystać w odpowiednio wysokiego krzesełka. Dzięki temu będzie miało własne, stałe miejsce przy stole. Z czasem przyzwyczai się do niego i będzie samo chętnie siadało w wyznaczonym miejscu, a także zacznie uczyć się jedzenia bez pomocy.

Krzesełko Lambda 2

Drewniane, wysokie krzesełko Childhome Lambda 2 stanowi doskonałe rozwiązanie w wielu sytuacjach. Duża taca oferuje dużo miejsca na talerzyk i butelkę lub kubek, z których korzystać może dziecko. Podnoszone krawędzie tacy zapewniają ochronę przed bałaganem i ułatwiają czyszczenie. Jeśli taca nie jest używana, można po prostu ją złożyć. Nie wymaga odkręcania ani przenoszenia, a także nie ma problemów z jej przechowywaniem. Dzięki temu jest gotowa do użycia przy każdej sytuacji. Aby utrzymać dziecko w bezpiecznym miejscu, drewniane wysokie krzesełko Childhome Lambda 2 posiada pasek bezpieczeństwa i 5-punktową wiązkę. Trzy siedziska umożliwiają wygodne dopasowanie krzesełko do rozmiaru dziecka oraz stołu. Podnóżek można wyregulować w pięciu różnych pozycjach. Krzesełko Lambda może być używane przez wiele lat, nawet kiedy dziecko zaczyna dorastać. Wysokie oparcie daje dobre wsparcie w każdym wieku. Z tak pięknym i wygodnym krzesełkiem dłuższy posiłek nigdy nie jest problemem.

Zalety krzesełka do karmienia Lambda 2

Krzesełko Lambda 2 marki Childhome to ładne, mocne i wysokie siedzisko dla najmłodszych. Produkt ten charakteryzuje bardzo długi okres użytkowania, przede wszystkim ze względu na rozbudowane możliwości regulacji i dostosowania poszczególnych elementów konstrukcji do wymagań młodego użytkownika. Siedzenie regulowane może być w trzech pozycjach, a podłokietnik w pięciu. Użytkowanie krzesełka jest całkowicie bezpieczne, również ze względu na obecność wygodnej, dużej tacy ochronnej z podniesionymi krawędziami. Produkt Childhome Lambda 2 wyposażony jest w wysokie oparcie oraz bardzo wygodny chwyt w przyczepie ułatwiający regulację. Rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w krzesełku zapewniają komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom oraz opiekunom.

No comments so far.

Be first to leave comment below.