Czy warto wybrać dietę pudełkową? Czy warto wybrać dietę pudełkową?
Dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny, to rozwiązanie, które od pewnego czasu staje się coraz bardziej popularne. Na czym ono polega i czy warto skorzystać... Czy warto wybrać dietę pudełkową?

Dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny, to rozwiązanie, które od pewnego czasu staje się coraz bardziej popularne. Na czym ono polega i czy warto skorzystać z tego rozwiązania?

Czym jest dieta pudełkowa?

Catering dietetyczny, potocznie zwany także dietą pudełkową to rozwiązanie, które zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością. Choć usługa cateringu sama w sobie jest już dość znana i wiele osób z niej korzysta przy organizacji różnego rodzaju imprez, to jednak dostarczanie dań na cały dzień powoli zaczyna się rozkręcać.

Kto może skorzystać z diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa może być dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na to, by codziennie przygotowywać posiłki, a chcą jeść smacznie i zdrowo. Może się także sprawdzić jako rozwiązanie dla osób, które chcą schudnąć lub przybrać na wadze, a także dla wszystkich, którzy mają specjalne oczekiwania żywieniowe – na przykład sportowców w czasie treningów.

Rodzaje diet w cateringu dietetycznym

Dietykieta oferuje cztery rodzaje diet w cateringu dietetycznym. Są to diety: wegetariańska, południowa, Paleo+ oraz bez ryb. Każdą z diet można zmodyfikować według swoich potrzeb, na przykład wyrzucając jakiś składnik, którego nie lubimy czy mamy na niego alergię. Dietykieta stawia na najwyższą jakość produktów – mięso pochodzi ze sprawdzonych hodowli, jaja od szczęśliwych kur z wolnego wybiegu, zaś owoce i warzywa z ekologicznych upraw. W daniach nie znajdziesz polepszaczy smaku ani wysoko przetworzonych produktów.

Dieta pudełkowa może być dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą jeść smacznie i zdrowo, a jednocześnie nie chcą poświęcać wielu godzin na zakupy czy przygotowywanie dań. Dzięki wyborowi cateringu dietetycznego można zaoszczędzić wiele czasu. Minusem tego rozwiązania jest dość wysoki koszt, a także duża ilość plastikowych pudełek, w których przywożone są dania.

No comments so far.

Be first to leave comment below.